| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si ei de mine dar faza e ca nu stam amandoi in acelasi oras.Este o fata care locuieste la tara.Parintii mei nu stiu nimic si nici parintii ei...Cum fac sa-i conving sa stau mai mult la tara?

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna. Sfatul meu ar fi sa le spui adevarul, daca ai incerca sa gasesti alte pretexte tot vor afla pana la urma. Le poti propune sa mergeti impreuna in weekend (presupun ca ai si tu rude sau ceva in respectiva comuna/sat). Sau ai putea sa o mai inviti din cand in cand pe fata la tine, dar si ea trebuie sa le spuna parintilor.