| DelphhiN a întrebat:

Astazi, am aflat ca prietenul meu trebuie sa plece in afara la muca pe 26 mai, pentru o perioada de 2 luni, eu nu pot sa stau fara el, nu stiu ce sa fac.el a spus ca dupa ce termin scoala sa ma duc la el sau o sa vina el sa ma ia, dar parintii mei sunt sigura ca nu or sa ma lase, si eu vreau sa merg la el...ce sa afc sa i conving? plang de cand am aflat aveam alte planuri sa muncim amandoi in tara nu sa stam separati.va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DelphhiN explică:

Am 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa stai fara el... parca ai 12 ani. oi avea tu 18 dar mentalitatea tot de 12.
gandeste-te bine ce faci, daca pleci la el s-ar putea ca inapoi daca vrei sa te intorci (la parinti ma reefer), nu o sa fie foarte usor sa te primeasca. daca era 2 ani mai ziceam, dar 2 luni nu moare nimeni, nu face din tantar armasar. plus ca e bine sa mai stati si separati putin, dupa va plictisiti.