| Anonimul9393 a întrebat:

Imi place de o prietena foarte mult si luna viitoare este ziua ei , as vrea sa-i iau ceva mai special. Aveti niste idei? Funda pentru cea mai buna idee! Tin sa precizez ca , cu ocazia asta as vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine...deci as vrea ceva special si in acelasi timp dragut ( Eu ma gandeam la 1 trandafir , o bratara sau un lantisor si o scrisoare ceva nu stiu ... va rog sa ma ajutati ) Multumesc

Răspuns Câştigător
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Cati ani implineste, atatia trandafiri ii cumperi!
O ciocolata si un lantisor dragut!

| Anonimul9393 explică (pentru IngeraşVerde):

Implineste 14 ani, sa ii iau un buchet cu 14 trandafiri, o ciocolata milka in forma de inimioara si un lantisor?

| IngeraşVerde a răspuns (pentru Anonimul9393):

Da, o idee super!

4 răspunsuri:
| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Eu cred ca i-ai putea cumpara un buchet mare de trandafiri, o ciocolata, un lantisor si i-ai putea lua o scrisoare si inauntru sa scrii ceea ce simti tu pentru ea.

| AAlinaaa a răspuns:

Ai putea sa o inviti la suc, si sa ii cumperi un cadou cum ai spus tu un lantisor o bratara, ceva mic si dragut si un trandafir.Mergeti la un suc, o conduci acasa la scara si apoi o intrebi.
Mult succes.