| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune si mie va rog cineva daca fumatul de scortisoara(BATOANE) dauneaza astept raspunsuri serioase cu argumentare si daca da ce afecteaza. Dau funda+vot

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu orice face fuma se fumeaza. Numai fuma toate prostiile.

| AdiZNoni a răspuns:

Fumatul in sine dauneaza. Daca stai sa te gandesti, tot ce ne inconjoara in zilele noastre dauneaza. Fumatul este un lucru minor pe langa alte lucruri. Si cum spunea eucumine010, nu mai fuma toate prostiile, nu stii ce efecte negative pot avea. Ramai la tigarile normale. happy