| Kayn221 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri pentru un baiat?
As vrea sa iau ceva de genul. dar nu stiu unde gasesc : http://www.bigstep.ro/1428-15576-thickbox_default/botose i-craciun-8100.jpg
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Http://www.bigstep.ro/......-8100.html - mai usor e sa ii comanzi, dar poate gasesti si in Pepco sau in orice magazin mare, deoarece e sezonul cadourilor de Craciun, iar botoseii sunt foarte populari
Alte idei: cana personalizata, ceas, parfum (daca ii stii preferintele), bluza, tablou etc.