| tempeliviu a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva sfaturi de romantism? Adica m-am saturat mereu sa ii iau flori sau sa o strang in brate si sa ii spun ca o iubesc enorm! Nu stiu, ceva frumos!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Stati calmi, copii! Vreti sa va ia,, nenea TPU de urechi? Cand iubesti nu te,, saturi,, de gesturile obisnuite.Sunt convins ca nu te-ai saturat, ca voiai doar sa diversifici cumva exprimarea acestor sentimente.Dar te-ai exprimat gresit, de aceea a luat foc scaunul de sub Barbie, care sigur e o fata.Nici unei fete nu-i pica bine cand folosesti termenul de,,m-am saturat,, atunci cand e vorba de o relatie cu ea, indiferent de context. Poate ar trebui sa mergeti undeva in afara orasului, la un pic-nic, sa iesiti in grup mai mare intr-o excursie, unde sa faceti fotografii si sa serviti gustari aduse la pachetel de acasa.Mai inventeaza si tu.Bafta!

| Kennziiie a răspuns:

Esti prost, n-o meriti. Omule, unele fete tanjesc dupa imbratisari flori si un ''te iubesc'' iar tu ca boul te-ai saturat sa le oferi? CUMPARA-I FRATE ATUNCI CE-TI PLACE TIE!, ia-i si niste boxeri eventual. Sau niste gantere, roz ca trebuie sa-si faca muschiu'. Fenomene de oameni straight face.

| tempeliviu explică (pentru Kennziiie):

Nu ea s-a saturat ma idiotule, nu am zis nimic de cumparat, ceva din dragoste cum ar fi un pupic pe gat! Am scris eu cumva sa imi dati sfaturi de ce cadouri pot sa ii ofer?