| abctttt245 a întrebat:

imi puteti recomanda pastile de crescut in inaltime? As vrea sa stiu care sunt cele mai bune

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar NU exista pastile de crescut in inaltime. Daca este ceva pe lumea asta care nu putem schimba, este mostenirea genetica de la parinti!
Din pacate, inaltimea ta este msoetnita de la parintii bilogici!
Inca nu s-au inventat pastile de crescut!

| Caro34 a răspuns:

Da: mancarea sanatoasa, timp pentru tine si lucrurile care-ti plac, multa apa, somn suficient, citit din belsug, sport, bucurii in suflet, prieteni adevarati, ganduri pozitive! Savureaza-le pe rand sau toate odata in ce cantitate doresti; nu au efecte adverse si au efect garantat! Numai bine!

| abctttt245 explică (pentru Caro34):

Mi a placut ca raspunsul tau a fost asa pozitiv dar in afara de sport si mancare sanatoasa si somn nu cred ca celelalte pot influenta cresterea

| Caro34 a răspuns (pentru abctttt245):

Din cate eu stiu, nu exista medicamente pentru crescut in inaltime, daca te-ai exprimat corect! Sportul e cel mai bun medicament insa nu le uita si pe cele de mai sus! Au efect garantat; gandeste-te mai bine! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.