| IonutM4A1 a întrebat:

Imi ziceti si mie cum se pune o Bomba pe X la Counter Strike? Ca nu stiu asa de multe despre acest joc!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu se refera la zombie, se refera la cs normal(classic).
Pai te duci la bomba unde e un X pe jos te duci la X si ti apasat in continuare pe tasta E o sa apara o bara care se incarca si ti apasat pana dispare singura.
Incearcawinking

1 răspuns:
| tpuforyou a răspuns:

La Counter Strike cu zombi te referi cred, pai la inceputul rundei in baza... apesi tasta v urmata de x si gata apesi x si le pui unde vrei u pe harta!