| ioneldan a întrebat:

implinesc 15 ani in septembrie si am inaltimea de 1.71 cm(baiat). cam la ce inaltime credeti ca o sa ajung la maturitate? fara misto si fara vorbe urate va rapotez.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Baietii se dezvolta in inaltime pana la 18 ani fizic pana la 24-25 asa ca mai poti creste dar sa nu te apuci de sala ca altfel stagnezi. Poti face inot, baschet daca vrei sport. eu zic ca o sa ajungi intre 1.80-1.85, eu la 15 ani aveam 1.65 si am ajuns la 18 la 1.81.

| ioneldan explică (pentru Azµre):

Am si eu o intrebare cam ciudata pentru tine : te-ai masurat la scoala?

| Azµre a răspuns (pentru ioneldan):

Te referi la masuratorile care se fac in scoala? pe parcusul anilor de studiu se fac si la scoala si la liceu da alea se fac de ce intrebi? sau intrebi cu totu si cu totu altceva?

| ioneldan explică (pentru Azµre):

Ma refer la masuraturile de la scoala si la liceu

| Azµre a răspuns (pentru ioneldan):

Da mosule m-am masurat alea se fac si la scoala si la liceu de ce ma intrebi?

| ioneldan explică (pentru Azµre):

Te rog raspudemi ca sunt cam complexat de chestia asta cu inaltimea

| ioneldan explică (pentru Azµre):

Te-am intrebat ca sunt cam complexat de chestia cu inaltimea. deoarece tata are 1.80 cm mama 1.55 cm si mi frica sa nu fiu mediu sau mic de inaltime. oricum multumesc foarte mult pentru intrebare.

| ioneldan explică (pentru Azµre):

Pentru raspuns, scuze pentru gresela de scriere

| Azµre a răspuns (pentru ioneldan):

Nu-ti mai face probleme ca o sa cresti daca nu cresti la 18 ani sa ma cauti si sa ma injuri

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai cresti vreo 10-15 cm.