| TwinKiee3 a întrebat:

in curand fac 14 ani si iau buletinul si o sa il pun intr-un portofel care o sa mi-l cumpar de la magazinul orice produs 13 lei.asa deci m-am gandit ca nu stiu unde se tine portofelul in borseta sau in buzunarul de la spate borseta mi se parea prea pentru fatalai.si. na dati-mi nitje raspunsuri despre unde tin portofelul si despre magazinul 13 lei va rog cat de repede se poate

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Cit esti minor nu e nevoie sa umbli cu buletinu dupa tine, dupa ce devi major e nevoiewinking sa il iei
Asta nu antelegem eu happy
Acum am anteles, vreau sa al las acasa, dar e nevoie de el mai peste tot.

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

PROMIT ca in momentul in care o sa inteleg ce ai vrut sa spui o sa te ajut cu un raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui portofelul unde vrei tu, mare scofala.