| floriana08 a întrebat:

Am gasit la prietenul meu in portofel un prezervativ de cand am inceput sa vorbesc cu el si l-am vazut luni bune acolo fara ca el sa stie.Intro zi era cu mine si o bagat ceva in buzunarul ala si cred ca s-o gandit ca poate vad sau ceva si dupa ceva timp am observat ca nu il mai are.Noi nu folosim.Nu stiu daca l-a luat el sau poate chiar l-a folosit...

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și dacă tu nu știi ce a făcut cu el noi cum am putea ști?

| Freya1 a răspuns:

Intreaba-l pe el.

| Andreeush a răspuns:

Poate la dat altcuiva, de ce nu îl întrebi pe el?

| Hammurabi a răspuns:

Și noi de unde vrei să știm dacă l-a folosit sau nu?

| Goete a răspuns:

Si daca l-a folosit e mai bine decat sa nu foloseasca prezervativ. Nu?

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Poate vrea sa-l umfle cu heliu si sa va jucati cu el happy Sau poate vrea sa-l umple cu apa si sa-l arunce pe fereastra spre trecatori. happy Daca voi nu folositi atunci macar sa faca ceva cu prezervativul ala decat sa stea sa expire in portofel happy

| Simpatic a răspuns (pentru OrdanKarris):

Sau il poate mesteca ca pe guma, am mai vazut faze de astea pe Youtube happy

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Si intrebarea unde e?

| AlexandruSEV a răspuns:

Expirase si l-a aruncat.