| Anonimity a întrebat:

in dimineata asta, m-am trezit fara sa observ nimic deosebit in camera. dupa ce mam intor de la baie mi-a iesit o dunga pe perete, parca ar plange, jur nu am contribuit cu nimic fizic la asta, geamul a fost inchis iar acasa nu mai este nimeni. Prin perete nu avea cum sa iasa deoarece am verificat tevile si nu trec prin dreptul ala. Credeti ca e de rau, de bine sau ce o fi? cu cateva zile am zis ca nu mai cred in Dumnezeu pana nu vad o minune ceva... poate asta e?

Răspuns Câştigător
| AnotherOne02 a răspuns:

Stii se spune ca atunci cand crezi in Dumnezeu ai un fel de "scut" in jurul tau ce te protejeaza de demoni, fantome etc.
Oricum cand am zis ca nu mai cred mi-am dat jos acel "scut" si pana nu am inceput sa cred imi era frica in fiecare noapte si erau momente in care ramaneam paralizata pentru cateva secunde.
Dar acum cred in El si nu mi se mai intampla asta.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu te juca cu focul.

| LuciWv a răspuns:

Nu n-are cum, si eu am zis la fel ca tine si cred la fel pana nu vad nu cred si astea dar poate a fost o umbra pe peret o fi trecut o tiara pe la geam si aia ai vazut

| Anonimity explică (pentru LuciWv):

Pai daca e ud, are o picatura in varful de jos si nici nu a pornit drept in jos ca o linie, a pornit putin inclinat, dupa care a luat-o in jos, da-mi adresa ta de mail sa iti trimit poze

| LuciWv a răspuns (pentru Anonimity):

Luci_1071@yahoo.com
baga-ma pe Y! M

Răspuns utilizator avertizat
| AnotherOne02 a răspuns:

Sa nu faci chestia asta cu "nu cred in Dumnezeu" pentru ca mi s-a intamplat ceva nasol dupa ce am fost atee 3 saptamani.

| Anonimity explică (pentru AnotherOne02):

Poti fi mai explicita? eu cred in dumnezeu, ca si creeator al universului si evident al intregii materii, dar nimic mai mult. acum dupa intamplarea asta cred mai mult si vreaun sa dau mai des pe la biserica

| AnotherOne02 a răspuns (pentru Anonimity):

Stii se spune ca atunci cand crezi in Dumnezeu ai un fel de "scut" in jurul tau ce te protejeaza de demoni, fantome etc.
Oricum cand am zis ca nu mai cred mi-am dat jos acel "scut" si pana nu am inceput sa cred imi era frica in fiecare noapte si erau momente in care ramaneam paralizata pentru cateva secunde.
Dar acum cred in El si nu mi se mai intampla asta.