| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am trezit la ora 8.30. M-am spalat, am mancat, m-am imbracat in trening si mi-am luat adidasii, dupa care am iesit.
Cand "m-am vazut" afara, la aer, m-a cuprins o stare de relaxare, am inchis ochii si am respirat o data cu putere si inca o data, afara era racoare, o atmosfera placuta de toamna, senzatii ciudate ma incercau.
Un gand m-a capturat atunci, ce frumoasa este viata, ce simpla ar fi daca am privi-o cu alti ochi si daca ne-am bucura de fiecare moment al ei, de banalele clipe cand iti imbratisezi parintii, cand privesti soarele, cand razi si dansezi cu prietenii.
Sunt atatea clipe care trec pe langa noi, fara sa realizam ca sunt clipe unice, de fericire.
Am suras si am continuat sa merg. Pasii ma conduceau lin, am facut cumparaturile simtindu-ma atat de bine, pana cand am observat ca vanzatoarea se uita insistent la mine.
M-am grabit acasa, pun jos bagajele, apoi trec si pe la baie ca sa ma uit in oglinda mare cand observ un punct rosu care pare a fi un cos.
Ma gandeam sa fac un dus scotian, la un moment dat nu mai curgea apa rece. Aprind televizorul si apare DD, va semna Luni contractul de vanzare-cumparare a combinatului Oltchim?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Haha, bun!
Respect tie!

| anonim_4396 explică (pentru IndiferentXD):

happy thx!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Extraordinar, viata e frumoasă.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dă-mi şi mie din ce ai fumat tu.