| Lupes_Razvan_1999 a întrebat:

In seara asta am fost intr-un club din Bacau si cand am ajuns acasa am observat ca imi lipseste pachetul de tigari.Tin sa mentionez ca in pachet mai erau 16 tigari.Acum as vrea sa imi cumpar alt pachet dar din pacate nu vreau sa sparg o bancnota de 50 de lei.Am nevoie de un sfat sincer si imediat.Va pup si va iubesc.Stima si respect!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Ei bine... Aici avem doua variante: ori mai ceri bani de la părinți/ prieteni/ frați, etc. si îți cumperi, ținând cont ca nu vrei sa iti cheltuiesti banii ori nu mai fumezi pana când mai strângi bani.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pfff, penibil, inteleg ca te-ai apucat de un viciu pe care nu ti-l permiti, dar asa penibil sa fii? Sa te plangi unor necunoscuti? E irelevant cate tigari mai aveai in respectivul pachet, vei pierde si mai multe pachete la partyuri. Rabda, ce sa faci.

| Lupes_Razvan_1999 explică (pentru ascovit):

Imi pare rau, asa sunt eu, mai fraier... Dupa un an, o luna si 17 zile am reusit sa imi cumpar alt pachet.Imi pare sincer rau de deranj. Sper sa ai si tu bani de tigari cand o sa te apuci!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai bai baiatule, daca vrei sa fii cool spargi toti banii pe tigari de dracu

| Lupes_Razvan_1999 explică (pentru suntserios):

A trecut mult timp de atunci si acum sunt cool, sparg toti banii pe tigari! Multumesc de sfat, chiar voiam sa fiu cool.