| Purcelusu a întrebat:

In testul pentru grupa sanguina poate sa reiese ca am consumat etnobotanice?
Si cât ar costa un test de sânge pentru depistarea etnobotanicelor?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Din testul pentru grupa sanguina reiese doar grupa sanguina.
Test pentru depistare etnobotanicelor? Pai poti sa faci un test toxicologic pentru depistarea drogurilor din sange si urina. Dar nu e foarte precis. Anumite droguri pot fi confundate cu anumite medicamente si invers. Costul difera de la laborator la laborator. Pentru fiecare drog se face alt test si fiecare test costa in jur de 5-10 lei. Deci daca vrei sa faci pentru 5 droguri e 50 de lei. Etnobotanicele nu stiu in ce categorie intra.

2 răspunsuri:
| Purcelusu explică:

Adică un test pentru un anumit drog, nu? Se pot face si mai multe teste odată doar pe o monstra (un tub din ala micuț )de sânge?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Purcelusu):

Da, dintr-un tub se pot face toate analizele, daca vrei si ai bani. Doar sa zici pe care le vrei.