| KaTalyNutzuU a întrebat:

Inainte de a intra la liceul sanitar va trebui sa dau examen la o materie?
Dar cu ce medie as putea intra?

Răspuns Câştigător
| botyk_1544 a răspuns:

Se intra cu media 7:75 parcawinking si no trebuie sa dai niciun examen dar dai teze in timpul anilor la biologie si chimie si baku tot bio si chimiewinking succes nas vrea sa fiu un pielea tawinking PS:katalin zi-mi si mie kati ani ai si d unde esti plzlove struck

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Sanitarul din oradea zici tuh? ca eu am intrat acolo la bio chimie si nu trebuie sa dai nici un examen.sa intrat cu media 7.55

| Catherine a răspuns:

Daca vrei la sanitaru din Constanta nu dai examen la nici o materie ...se intra cu medie in jur de 7.75winking Succes:*