| Robertojvuhfig123 a întrebat:

Intr-o saptamana trebuie sa ma duc sa ma intalnesc cu o fata pe care o plac foarte mult.

Dar exista o problema, imi tot spune ca ii este rusine si sa nu ma duc acum, sa ma duc alta data ca acum nu vrea. Imi tot spune ca se ascunde in dulap.

Are 15 ani si chiar nu inteleg de ce? Ma puteti ajuta?

Ce sa ii spun sau cum sa o conving sa vina sa ne cunoastem?

Răspuns Câştigător
| cristianfasola a răspuns:

In primul rând e si căzul da fie timidă la 15 ani, daca nu era înseamnă ca a umblat mult...ar trebui să o inviti la o prăjitură sau sa va plimbati, si incet incet sa mergi si la ea la un film, trebuie sa simtă că nu vrei prea multe de la ea dintr-o dată

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Zi ma pas ca e mistocara.

| Robertojvuhfig123 explică:

Ideea e ca spune ca ii este rusine sa ne vedem... deci nu ar iesi afara cu mine... asta e problema