| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea mea pentru voi astazi este : De ce aproape orice fata se joaca cu mine adica se face ca imi trimite bezele sau ma loveste usor in joaca sau se uita la mine si rade etc. Sau de fiecare data cand vine vreo prietena de a surorii mele la noi ele vor sa doarma cu mine. Dar cand vine vorba sa le invit la bal sau sa iesim la un suc din nou aproape toate ma refuza. Tin sa mentionez ca eu am 15 ani si ele au intre 15-23 ani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poarta copilareste cu tine, pentru ca esti un copil mic pentru ele! cat rpiveste iesitul la suc cu ele, nu au cum sa vrea, esti copil pe panga ele, este normal sa refuze asta. Invita si tu colege de varsta ta!

| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil te vad, asa cum a zis si cineva mai sus, ca un frate.

| GreenVoid a răspuns:

Alea de 18+ probabil te considera dragu' deci no...gen un ursulet dragut de plus.laughingTe joci cu ursuletu, trimiti bezele la ursulet da la suc iesi cu ursu.Alea de varsta ta nu stiu ce sa zic poate esti tu o fire mai deschisa si prietenoasa si fetele se simt deschise...si vor sa doarma cu tine.laughing

| Anonim1524 a răspuns:

De ce credeti ca daca o fata iti trimite bezele, vorbeste cu tine sau te lovesc usor in joaca inseamna ce te place.Ele pur si simplu te vad ca pe un dragut mic cu care se pot juca asemenea un copil. Dacă o fata iti trage atentie nu e neaparat ca vrea sa iasa cu tine, ci pur s simplu ii esti drag ca un frate mic sau ceva de genul.