| anasweetly a întrebat:

Baiatul de care imi place a aflat acest lucru, dintr-un status pe care l-a pus o prietena, dar eu voiam sa afle de la mine, nu din acel status, iar acum s-a cam enervat.As vrea sa mentionez ca atunci cand ne vedem se uita de fiecare data in ochii mei, zambeste la mine si rade la glumele mele. Dar eu nu stiu ce sa cred acum ca a aflat si ca s-a enervat...straight face Un sfat, va rog?happy

3 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Cel mai bine ar fi să vorbeşti tu personal cu el, nu înţeleg dacă te place şi el de ce s-a putut enerva happy, uită-te la reacţia lui şi dacă e proastă spune-i că a înţeles greşit. nu te da aşa interesată de el!

| anasweetly explică (pentru Cosmiinna):

Mersi multhappy:* dar eu nu stiu sigur daca ma place, dar din ce reiese ca m-ar placea?tongue

| Cosmiinna a răspuns (pentru anasweetly):

Te priveşte în ochi, râde la glumele tale ceea ce înseamnă că te consideră amuzantă şi e suficient să aibă ceva pus de-oparte pentru tine. oricum nervii lui sunt protesteşti.