| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salutare! Am o problema foarte penibila care mi s-a intamplat chiar in dimineata asta si sper sa nu radeti de mine. Am urinat in pat! Tind sa mentionez ca aseara am baut multa apa ca imi era sete si poate am scapat incontrolabil in somn. Eu visam, cand dintr-o data am simtit ca am facut pe mine si aveam pantalonii cu lenjeria intima uzi. Imi e foarte rusine si nu mai vreau sa mi se mai intample. Cum as putea sa ii zic mamei? Cum as putea sa previn sa se mai intample? Va rog seriozitate.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ii spui pur si simplu.Nu e o tragedie, se mai intampla.Ai grija sa cureti si patul, sa nu ramana miros.

| Catrice a răspuns:

Dacă ai 7 ani e ok dacă nu e naspa laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Sa nu mai bei limonada înainte de somn și implicit, multe lichide.
De zis nu e necesar, poți curata fara sa știehappy

| Marius22222222222 a răspuns:

E ok oricine poate păți

| sammie a răspuns:

Sa incerci sa nu mai bei atata apa inainte de somn, si la chestia cu mama, o sa te inteleaga, poate iti va da si niste sfaturi.

| Corina3434 a răspuns:

Cum sa faci pipi in pat, Sofi?