| Puffy_1082 a întrebat:

Se apropie ziua mea.si parintii m-au intrebat ce-mi doresc. Iar eu nu prea stiu ce sa le zic. Aveti idei? nu vreau sa-mi cumpere ei ceva fara sa stiu pentru ca de multe ori sunt lucruri de genu maimutoi sau haine care numi vinhee hee(btw implinesc 14 ani)

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ceva ce poti purta tot timpul la tine, pentru a-ti aminti de fiecare data cand o/il privesti. O bratara, un lantisor, un inel etc.

| gigiro a răspuns:

Foarte rau daca te-au intrebat! Asta inseamna ca habar nu au ce-ti doresti, deci nu te cunosc! Asa ceva nu se face! De exemplu, vei intreba seful tau, ce cadou si-ar dori? Frumusetea unui cadou, consta in " surpriza " pe care ti-o ofera! Daca tu primesti maimutoi de la parintii tai, inseamna ca nu te cunosc de loc! Pacat! S-au s-ar putea sa stie ca tu-ti doresti lucruri pe care nu si le pot permite, sau, tu ai de toate.

| allyssa a răspuns:

Telefon, un catelus sau o pisica(adevarate nu de plus) sau ceva ce nu ai si ti-ai dori tu foarte mult. app La multi ani! love struck

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Bucura-te ca te-au intrebat, pe mine nu m-au intrebat si daca ma crezi, nici nu am avut tort la ziua mea, a trecut ca o zi obisnuita... daca vrei sa-mi spui ceva trimite mesaj la privat.