| steel101 a întrebat:

m-am angajat ca agent paza si lucrez luni si marti 12 ore in fiecare zi si si miercuri si joi 12 ore de noapte? si 2 stau acasa? cate ore am intr-o luna lucrate si daca se merita unde m-am bagat?

2 răspunsuri:
| TripleMx a răspuns:

Sfatul meu este sa nu stai omule ca te omori singur.Mai bine stai acasa sau iti gasesti alt job pentru ca acolo sa zic stai 4-5 luni si dupa vei vedea oboseala fata de inainte.Si daca e si salariul mic...nici nu as mai sta pe ganduri.Bft

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Ai avea cam 32 ore suplimentare depinde de contractul tau ar trebui sa iei cam 2000 in mana si bonuri din experienta altora bani se par a fi ok dar oboseala acumulata te va afecta in timp negativ, un sfat, cauta un job de 8 ore de dim sau 2 joburi sau 1 de 4 ore nu este diferenta foarte mare sa zici ca la 8 ore ai cu mult peste cat ai la 4 ore. totul depinde de tine