| Alex_Constantin_1993 a întrebat:

m-am drogat și acum nun știu cum sa imi revin mai repede din starea asta

Răspuns Câştigător
| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Și ce-ai vrea să facem noi? laughing
să-ti dăm palme să te tresezti? cu mare placere.
Serios acum, odată ce-ai facut-o asuma-ti.
Incarcă să dormi efectul se duce cu trecerea timpului 3-4 ore.
După ce-ti revi o să ai dureri de cap deci nu mai incerca că te distrugi. Stiu de la mama laughing

Sanatate si lasa-te de prostii.
Toate cele bune ^.^

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-ti dau palme?

| HLucian a răspuns:

Bravo,te asteapta un viitor stralucit. Nu ai ce face momentan, evita pe viitor, atat poti face ca sa nu mai experimentezi starea asta.

| Alex_Constantin_1993 explică (pentru HLucian):

Îmi explici și mie referitorost la întrebare?

| HLucian a răspuns (pentru Alex_Constantin_1993):

Ti-am raspuns. Asteapta sa-ti treaca efectul. Nu exista tratament care sa stopeze efectele drogurilor..si daca exista, cu siguranta nu ai in casa. Exista tratamente care trateaza dependenta de drog, atat.