| Loser0 a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de Vlog-uri,faza e urmatoarea,as vrea sa fac un vlog oarecum anonim,adica sa nu stie cine sunt etc,idei ceva? Sunt multi hateri care isi baga peste tot cozile deci, ceva idei?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Sa filmezi cu o masca pe cap, sau sa nu ti se vada fata cand filmezi.

| Loser0 explică (pentru kaBooMx):

Ideea asta o aveam si eu, dar ce fel de masca?

| kaBooMx a răspuns (pentru Loser0):

Cea mai potrivita ar fi o masca Anonymous. http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Loser0 explică (pentru kaBooMx):

Si ti-as ramane recunoscator daca mi-ai zice de unde fac rost de una