| AdytzTheWolf a întrebat:

m-am intalnit azi cu prietena mea si foarte ciudat mi se pare comportamentul ei, ma lasa sa o sarut sa o tin in brate ca de obicei dar mi s-a parut foarte rece fata de mine, cu toate ca ma saruta o tineam in brate nu era ca in celelalte zile, simt ca imi ascunde ceva, sa fie cu altcineva?, sa nu ma mai iubeasca?, sa fi avut ceva probleme, nu stiu, cand am iesit din cafenea mi-a spus poti sa pleci daca vrei, i-am spus nu ca mai pot sta, inainte sa intram in supermarket la fel, cand am iesit din supermarket am duso pana la statia de autobuz am sarutat-o si am plecat acasa, deci nu stiu, oare sa fie din cauza ca ma-u vazut parinti ei cu mine de mana, si ea mi-a spus ca parinti ei sunt cam exigenti, deci nu stiu oare sa fie pur si simplu o zi proasta pentru ea, nu stiu, si azi de exemplu am sunat-o sa o intreb daca vrea sa ne vedem o zis ca da, i-am spus unde o zis ca acum merge incolo, dupa 2 minute am ajuns si eu acolo am asteptato mai bine de 45 de minute o sun iar o intreb unde este si ea imi raspunde ca la club sa vin si eu daca vreau, deci va rog ma puteti ajuta, poate voi ati mai trecut prin asta si stiti cam ce e cu ea, sper ca ma puteti ajuta multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Stai putin nu trebuie sa arunci acum cu vina inainte,Ai rabdare cu ea poate a avut vreo zi proasta sau pur si simplu era in acea perioada a lunii,poate avea probleme si vroia sa te protejeze,poate era suparata sau prost dispusa. Daca se va repeta asta de mai multe ori poti sa o intrebi ce se intampla cu ea, sa vorbiti, sa va intelegeti.

| Madyyyy a răspuns:

Deci in primul si in primul rand,nimeni nu stie ce e in capul oamenilor,singurul mod prin care poti afla ce se petrece cu ea este sa vorbesti si sa ii " citesti" reactile. Intreab-o daca mai are aceleasi sentimente pentru tine,daca vrea o pauza, spune-i tot ce ai scris aici, ca e mai rece, mai distanta. Spune-i sentimentele tale, poate asta o va ajuta sa-ti zica adevarul mai usor...
Cine stie...

| TheDifference a răspuns:

La faza cand ai luat-o in brate...si ti s`a parut rece... poate ii era friglaughingrolling on the floor nu stiu ce *** are ea in caprolling on the floor sa se duca la doctor