| razvangabriel96 a întrebat:

m-am operat de apendicita pe 30 mai 2012 cand am voie sa joc fotbal?, dar nu cu prietenii asa mai usor ci ma duc la o echipa din liga 3.

Răspuns Câştigător
| midlleearth a răspuns:

Timp de o luna dupa operatie nu ai voie sa faci efort. apoi poti face dar sa nu exagerezi.peste 6 luni esti ca nou. poti sa te arunci de pe ce cladire vrei laughing))

| razvangabriel96 explică (pentru midlleearth):

Stiu si eu ca dupa o luna pot face efort, dar e prea mult daca ma apuc iar de fotbal prin luna august?

| midlleearth a răspuns (pentru razvangabriel96):

Nu e prea mult...da sa nu exagerezi adica sa nu fugi pana la ultima suflare..usurel ca se vindeca greu in interior ca este umed acolo.ca si la o rana bandajata.ai vazut ca daca nu iei plasturele sta intr-o continua umezeala