| EdwardEtc a întrebat:

Ma intereseaza un liceu tehnic la profil mecanica si as vrea sa stiu ce ore se fac, la ce se dau tezele.

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Pai din cate stiu vei face MODULE 1, 2, 3; in rest faci romana, mate, fizica, chimie, istorie, geogra, sport, logica (in a 9-a), mate, engleza, franceza, religie, dirigentie, info... + ca nu vei lua vacanta in acelasi timp cu restul pentru ca vei face practica cam o luna in perioada vacantei. + 2-3 ore de practica pe saptamana! happy Sper ca nu am gresitthinking iar teze dai la romana, mate, fizica. happy