| Carl a întrebat:

Ma numesc Tudor.As vrea sa`mi cumpar o pereche de UGG-uri pentru ca stiu ca exista si de baieti si sunt universale. Cele pe care le vreau sunt intr-un magazin de fetestraight face. Si la scoala cei ce nu stiu sa aprecieze mode s`ar lua de mine...si nu stiu ce sa faccrying. Va rog ajutati`ma.sa le iau sau nusad?

4 răspunsuri:
| laura3 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0 Am cautat si unii zic ca da altii ca nu :|
Da ele ar veni bine ca sunt si frumoasae si calduroase. :-?
Pana la urma cum vrei tu. Eu zic da;))

| Ionela_6254 a răspuns:

Nu conteaza ce zic alti. daca tie iti plac, nu mai conteaza si parerea altora.nu te mai gandi la alti cand faci alegeri pentru tine.

| Carl explică:

Nu tu lauro

| Orbescu_Alexandra-claudia_1995 a răspuns:

Exista dar doar pe site-ul ugg Australia daca cauti in Romania s-ar putea sa fie de fete pentru ca in Romania nu prea se poarta baietii cu ugg