| vilyVlad a întrebat:

Ma numesc Vlad, am 15 ani si o sa va adresez o intrebare foarte importanta pentru mine.
De cativa ani ma exaspereaa roseata de pe fata care este tot timpul prezenta pe nas,obraji, jumatate din frunte si pe barbie.Deci tot timpul e prezenta,cand sunt calm,stresat,la frig,la caldura tot asa imi este, bine este cand se intensifica si mai rau.Sunt foarte suparat din aceasta cauza, prietenii ma intraba deja ca de ce sunt asa rosu la fata iar eu nu stiu motivul.As dori sa imi dati un raspuns bun,poate stiti o crema sau altceva, orice ma poate ajuta este bine venit.Deci astept raspunsuri,si rog seriozitate! A si nu sunt emotiv,iar pielea de pe corp imi este alba, cand nu este bronzata desigur.

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Ai putea sa te duci la o clinica de dermatologie, si sa consulti un om specializat pe probleme de genul acesta, care te poate ajuta. Sau ai putea, si la o farmacie, sa intrebi o asistenta care iti poate recomanda ceva folositor, insa cel mai bine este sa consulti un medic. big grin

| vilyVlad explică (pentru EAlice):

Mda ar fi ceva, da mai astept ceva raspunsuri, nu stit vreo crema care sa ma ajute? worried?

1 răspuns: