| ClearSky00 a întrebat:

mai demult ma intelegeam bine cu un coleg de clasa, chiar foarte bine si acum umbla cu nu stiu ce grup si incepe sa ma sacaie, a spus ca e distractiv cand ma enervez pe el ca face glume proaste, intr-o zi l-am luat de guler in clasa si i-am spus sa inceteze odata ca il bat, a trecut ziua frumos, a doua zi continua rutina, ce as putea sa fac ca sa evit bataia? Tin sa precizez ca mi s-a acrit de el aproape total

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să faci și tu glume proaste despre el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El când face glume cu tine, vrea să arate că îi ești simpatic.

| ClearSky00 explică:

Am uitat sa spuns ca faza cu profesorii sau directorul nu merge

Răspuns utilizator avertizat