| aly a întrebat:

Mai e aproximativ o luna si o sa am banchetul de clasa a 8-a.Intrebarea se subintelege.Cu ce sa ma imbrac? Eu m-am gandit la niste pantaloni negri, niste tenisi sau adidasi si o camasa cu sacou. Sfatuiti-ma si daca puteti sa-mi spuneti unde pot gasi la un magazin din Craiova ce imi recomandati. FUNDA!

2 răspunsuri:
| b0denN a răspuns:

O camasa alba, o pereche de blugi negrii, mocasini sau pantofi si un sacou gri! Sa nu uiti si ceasul la mana stanga!

| PinkLife27 a răspuns:

Am crezut ca esti fata