| Adrian4123 a întrebat:

maine e ziua unui coleg si am o problema. Nuuu, nu e de cadou laughing. Am un coleg care s-a postat pe youtube si ceilalti l-au injurat, iar eu i-am injurat inapoi (pe cei care l-au injurat) si tatal colegului a vazut asta. Ma tem ca acum sa nu ma certe sau sa se comporte urat cu mine la petrecere, sau in cel mai rau caz sa-i spuna dirigintei, care ii va spune parintilor. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Karisma a răspuns:

Salut, tu spune-le ca incerca-i sa ii iai apararea ca sa nu se faca de rusine.