| Striker14 a întrebat:

Maine incepe scoala, as vrea sa stiu daca cls a 7-a e grea. Eu invat bine si am luat numai premiul I si II, dar vreau parerea voastra. Si daca mai sunt sfaturi, va rog spuneti-le. Cel mai complet raspuns ia funda!

3 răspunsuri:
| LongboarderG a răspuns:

Nu nu este deloc grea happy este chiar usuoara daca te tii de invatatura...mai grea o sa fie a 8a dar asta e alta poveste.Importat in clasa a 7a este sa ai grija sa nu ramai in urma cu nimic ca dupa aia o sa fie ft greu.crde-ma iti spun din proprie experienta laughing

| Hasz a răspuns:

Pai daca ai luat numai premiu 1 si 2 nu o sa-ti fie deloc greu.

| anytzza97 a răspuns:

Depinde de fiecare...vei face chimie(mie nu mi-a placut deloc). Geometria devine putin mai complicata, dar e foarte frumoasa. Sa iti spun drept, dar nu vreau sa te sperii, mie mi s-a parut cea mai grea clasa. Acum depinde de fiecare ...eu am avut alte preocupari in clasa a 7-a, poate acesta este motivul pentru care mi s-a parut mai grea. Insa sunt sigura ca o sa te descurci! Bafta!