| mentolol a întrebat:

Salut TPU mama mea a vorbit cu diriginta sa ma puna in a 3 a banca, ideea e ca sunt a 9 a la liceu,iar eu stau in ultima banca,iar o ideea de a mea ar fi ca in pauze daca vine diriga,sa stau in a doua banca, iar in ore in ultima.alte idei? funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu alegi sa stai in prima banca?
Ca ce vrei tu nu este oricum posibil... ba a doua, ba ultima banca, desii cred ca cei mai castigati sunt cei din prima banca, fiindca profesorii nu se uita niciodata la ei, fiind atenti doar la cei din spate, apoi tu vezi la tabla cel mai usor, fiind primul.

| sierra1 a răspuns:

O idee mai anapoda, mai rar. Stai dom-le unde te pune mă-ta și gata, nu mai plânge!

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu ne spui si motivul pentru care te-au mutat in a 3-a banca? Daca e vorba ca in ultima banca doar te hilizesti si nu esti atent astfel incat sa inveti, imi pare rau, eu tin cu mama ta.