| AdytzTheWolf a întrebat:

mi-e foarte rusine sa va spun da o voi face, Cum scap de frica de a lovi, cand am probleme sau prietena mea si este cazul sa lovesc ma panichez si nu am curaj sa dau, stiu ca bataia nu este necesara dar daca cineva se leaga de mine sau de prietena mea este si eu vreau sa fiu in stare sa o protejez in cazu asta, va rog frumos TPU ma puteti ajuta, un sfat orce va rog frumos

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Pai trebuie sa fii hotarat. daca stii ca nu ai forta necesara de a te bate cu unul mai mare ca tine ( adica ma refer bine facut, inalt ) mai bine nu.eu as zice sa te apuci de karate sau de judo, si vei avea mai multa incredere in tinehappy