| iloveunicorns a întrebat:

Nu vi se pare absurd că cei de clasa 6 intră in baia fetelor?
De exemplu. Azi eram la şcoală, şi am coborât la etajul de sub, la varămea, şi era şi dna de franceză pe hol, şi 2 băieţi tot intrau in baia fetelor, şi toţi când m-au văzut s-au pus la perete laughing, m-am dus şi i-am luat pe cei 2 de ciuf, şi toti ziceau la ăia 2 "maamă, băă, te-a bătut Puma", şi eu le-am zis : "Duceţi lipsă?", iar apoi au plecat la clasă
E chiar aşa de frumos in a intra in baia fetelor? Explodează hormonii in voi?

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Lipsa de ce anume ar putea sa duca in clasa a 6-a? laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Eu mereu intru în baia fetelor să umplu sticla cu apă ca să am cu ce să ud lumea.

| bibi_1859 a răspuns:

saracii copii! si la mine la scoala intrau niste prosti in baia fetelor si se bateau lasau apa deschisa... pana i-o aranjat profu de mate

| alexush a răspuns:

Si eu sunt baiat.am invatat ca lumea in general e facuta din 2 parti.nesimtiti si cei care nu's nesimtiti.sau simtiti.astea 2 categorii se impart in altele.cred ca in astia mici circula hormonii.am fost si eu la varsta lor.nu am o varsta inaintata.am fost ca ei.dar frate.nu faceam ca ei.da, aveam colegi care faceau la fel.intrau in baie.eu zic ca astia se dau mari si tari daca fac asta.si cei care fac asta sunt niste ratati. daca ridici ciufu ala cu tot cu o parte din craniu.vei vedea ca nu au creier.baietii care sunt educati si destepti nu fac asa ceva.parerea mea e ca sunt niste inculti. ceao

| onofreie a răspuns:

Intru zilnic in pauza laughing