| euu03 a întrebat:

Tot incerc sa intru pe messenger de ceva timp si nu merge, am venit la calculator, era un alt id logat, am dat sign out si nu imi merge cu nici-un id... sad am incercat si pe meboo dar tot nu merge, am dat restart de mai multe ori. straight face Spuneti-mi si mie ce sa fac va rog frumos

2 răspunsuri:
| LawR3n a răspuns:

Incearca sa dai forgot password şi să îţi recuperezi parola, întreabă persoana "cărui id era băgat" dacă a umblat la parola ta.

| euu03 explică:

Nu era id de al meu, deci pur si simplu am venit la pc, am"scos" acea pers. de pe mess si am vrut sa ma loghez cu id de al meu si nu merge.