| Zorok a întrebat:

O intrebare pusa din plictiseala:
Ce ati face cu 1 trilion de euro=1000 de miliarde de dolari=1000000000000E? Funda cel mai bun raspuns

PS:Stiu sunt mai multi bani decat...

5 răspunsuri:
| RappaNow a răspuns:

Toată corupția ar dispărea din țara noastră, toți am fi egali împărțind și cei săraci să aibă locuri de muncă și copiii un viitor. Cam asta aș putea face cu acei bani.

| Reddfox a răspuns:

As manca toata viata de la McDonalds/KFC si as mitui profesorii.

| Emima27 a răspuns:

1. As plati toate datoriile la banca si as termina de amenajat casa pe interior si exterior + gradina big grin
2. Mi-as lua cele mai faine haine
3. Mi-as lua bilete de avion prin lume...prima data in Islanda si apoi in SUA happy
4. As face o donatie
5. Restul i-as pastra ca nu stii ce iti aduce viata

| BlackX0 a răspuns:

Gaming. Sunt fata, dar gaming.Mi-as lua cel mai bun PC si toate jocurile care merita jucate. (Plus alte prostii ca o casa, vreo 5 masini si o calatorie in spatiu. Nimic prea important laughing))

| nikoletabukidefer a răspuns (pentru BlackX0):

Nu esti gamer adevarat daca iti cumperi masini reale
cumpara pe nfs