| treipuncte a întrebat:

Ofer funda celui mai bun raspuns... Deci s-a indragostit o fata de mine are 13 ani... si eu am 16, fac 17 in cateva zile. Voi ce ziceti e prea mica pentru mine? Funda! Imi place si mie de ea. Mi-e teama sa nu rada astea de mine, ea trece in a 7a si eu in a 11a. Ce ziceti sa ma comb. cu ea? Ea tot vrea sa fie cu mine. A mai fost cu unu care trece a 12a acum. Nustiu ce sa fac, voi ce ziceti. Funda

11 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna!
nu e mica de uh! lol.3 ani e chiar putin. intre mama si tata st 11 ani app
daca iti place de ea si ei de uh eu zic sa va combinati:p
nu conteaza ca rade x siy! daca rade cineva inseamna ca st gelosi pe voi ca va intelegeti bine si ca sunteti un cuplu fericit, iar ei inca nu si-au gasit jumatatea:p
daca a mai fost cu unul ai grija sa nu vie panarama(scuze), dar la 13 ani nu prea cred

nu conteaza varsta si nici diferentele! iubirea invinge intotdeauna:p

bafta:X:X:X:X:X
sa ai grija de uh ce faci:p

sper ca ti-am fost de folosbig grin

sa va iubiti mt:p

| A12NDRA a răspuns:

Esti sigur ca iti place de ea? Daca intr-adevar simteai ceva pentru ea nu te interesa de ce zic colegii tai, prietenii sau alte persoane.Eu zic sa nu pui varsta inainte ci ceea ce simti.Ai grija si succes!

| CrazyTeenager a răspuns:

Asa si?
La 13 ani e numai buna laughing, nu prea vorbiti ca nu aveti ce, ea inca nu s-a rupt prea tare, dai inainte doar stii in ce te bagi.

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Daca si tie iti place de ea e ok...De ce ti'ar pasa tie ca rade x de tine? Daca sentimentele sunt aceleasi unul fata de altul, de ce nu?

| Ziiziii a răspuns:

Pai si? daca o iubesti ce mai stai pe ganduri,nu conteaza varsta, conteaza daca o iubesti, eu am stat ca un baiat 9 ani diferenta, si in plus nu mi-a pasat de X si Y.

| Angelique a răspuns:

Buna,eu as sa zice sa te combini cu ea deoarece varsta nu conteaza, conteaza sa va iubiti.Nu le lua in seama pe colegii tai pentru ca poate ei nu sunt cu nimeni si te critica doar asatongueSucceswinking

| Mashiro a răspuns:

Nu conteaza varsta si trei ani nu e mare chestie

| ayame69 a răspuns:

Daca tu o iubesti si ea te iubeste de ce sa nu incerci.Lumea zice multe oricum invata sa o ignori.

| Pandicorn123 a răspuns:

Draga treipuncte, in dragostea adevarata nu conteaza varsta mai ales cand e vorba de 3 ani difeerenta si eu plac un baiat cu 3 ani diferenta. daca o iubesti pe ea cu adevarat si ea pe tine atunci numai ramane decat sa ii ceri prietenia daca totul va merge bine va fi ff bine daca nu... nu o sa se intample iti garantez. Succes!

| BuBuRuZa_7392 a răspuns:

Uite sunt fata si am trecut si eu prin aceste lucruri macar daca is mai mica mica de cit tine oricum daca o iubesti ce rost are sa vorbesti de virsta nu inteleg iata fratele meu cind avea 22 de ani avea o prietena de 14 cu 8 ani el e mai mare ca ea si pina acum sunt impreuna si au deja si copii sunt adulti amidoi si el nu s-a uitat ca e mica a iubito si o iubeste pina acum tie nu tii totuna ce va crede altii de tine tu o iubesti iubestio si ea te va iubi si totul va fi bine la tine fii impreuna cu ea iata ce vreau sati zic daca iubesti o persoana nu conteaza virsta

| xoxoxD a răspuns:

Daca tie iti place de ea de ce sa nu te combini cu ea?

Daca tu te iei dupa gura lumii...Atunci nu mai faci nimic...

Eu iti sugerez sa te combini cu ealove struck!

Daca ea tot a avut iubiti mai mari...

Baftaa`love struck!