| loverboy2101 a întrebat:

In cateva zile este ziua unei prietene foarte buna de-a mea si nu stiu ce sa-i cumpar.Voi ce ziceti? Ei ii place sa citeasca, sa socializeze, sa rada si culoarea Portocaliu.Dau funda celui mai elaborat si serios raspuns.(Ea face 16 ani)

Răspuns Câştigător
| extreme0708 a răspuns:

Ai spus ca ii place culoarea portocaliu, de obicei cand cuiva ii place aceasta culoare inseamna ca este o fire plina de energie, sociabila, carismatica si cu simt al umoruluihappy
Ai putea sa ii cumperi un tricou haios, genul acela de tricou cu tot felul de inscriptii amuzante pe elbig grin sau daca e o fire mai sensibila ai putea sa ii cumperi 2 cercelusi draguti, un lantisor sau o bratarica.
Dupa ce te hotarasti asupra unui obiect adauga o ciololata si o floare langa cadouhappy

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Depinde si de ea, de gusturile ei.
Sa-i cumpri carti de ziua ei? Hmm, nu mi se pare tocmai dragut.
Poti personaliza un calendar, cu poze cu voi 2, din diferite momente(costa cam 1 milion)
O jucarie de plus, mare! Eu le ador.
O bluza portocalie.
Un parfum pe care il indrageste.
Si..nu mai stiu!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poti sa-i faci cadou un album cu muzica ei preferata, ii cumperi un film gen comendie, daca tot ii place sa rada, nu bilet la un concert sau la film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare, o esarfa poti sa-i cumperi si o pereche de cercei si desigur o ciocolata big grin

| Raiiiisa a răspuns:

Poti sa-i cumperi o carte care crezi ca-i va placea si o va atrage, daca ii place sa citeasca.
Sau i-ai putea cumpara un ceas cu curea portocalie, cred ca ar fi foarte incantatahappy

| EvaneSScence a răspuns:

Prima oara m-a atras portocaliul din toatehappy. E sigur o fata vesela.
Un tricou portocaliu, o perna in forma de inimioara care sa aiba si ceva portocaliu, un set de accesorii de la meli melo ( cercei si colier) care sa fie portocaliu sau si cu portocaliu, un parfum ( n-are treaba cu portocaliul laughing, o jucarie de plus ( eu am multe si mereu ma bucur ca primesc desi sunt la liceu), rama foto cu voi doi doar daca e prietena ta sau daca va stiti de mici, un album cu cateva poze cu voi de mici. petrecere frumoasahappy

| CrinaCorban a răspuns:

Este exact ca mine. in primul rand sigur esti gemeni ca mine asa ca eu iti pot spune ca chiar daca ii plac chestiile astea daca o sa ii oferi o carte nu o sa fie multumita. ai putea sa ii oferi un parfum ca de exemplu miami party de al avon este portocaliu si miroase imbietor impreuna cu o cutie de rafaello.succes

| loverboy2101 explică (pentru CrinaCorban):

Ok...m-am uitat pe net la acest parfum si nu-mi place prea mult in ce este depozitat.Stii altul, dar care sa fie in sticla nu gen spray...