| treipuncte a întrebat:

am o intrebare : Am 17 ani si imi place de o fata de 13 ani. Ea mi-a spus ca ma iubeste si de astea. Ce ziceti sa ma combin cu ea? Mi-e teama sa nu rada lumea de noi. sad Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Raainbow a răspuns:

E u cred ca nu are lumea de ce sa se rida pentru ca sint oameni care se intilnesc si diferenta intre e de 10 ani! daca va iubiti cu adevarat diferenta nu are importanta -parerea mea! Bafta!

8 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Las-o in pace, e prea mica pentru tine. Daca aveai tu 27 si ia 23 atunci mergea, dar asa, e prea mica.Las-o.

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai nu iti da tie lumea de mancare nici de imbracat nu ar trebui sa iti pese de lume.
Fata e inca micuta pentru o relatie serioasa. Daca vrei ceva serios cu ea nu o sa poti obtine inca pentru ca e un copil.

sa iti zic un secret : o sa te combini cu ea, dupa ce o mai "cresti" (adica o initiezi in chestiile cu relatii) vine altu si ti-o fura gata crescuta ca ea se satura de tine.

Poti sa crezi sau nu

Bafta

| snooky97 a răspuns:

Buna! Ai face o mare prostie daca ai renunta la ea doar de frica gurilor rele. Daca ea nici macar nu arata ca o persoana de varsta ei si nici uh aveti cale libera.Nu ar trebui sa iti faci griji din cauza asta, mai ales pentru ca va iubiti. Incearca-ti norocul, si nu cred ca vei avea de pierdut.Succes!:X

| Emma_2501 a răspuns:

Hei! Cand aveam 12 ani am fost si eu cu un baiat care avea 17 si nimeni nu a ras de noi si oricum daca o iubesti nu ar trebui sa iti pese de parerea altora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar fata aia e posibil sa isi bata joc de tine. Nu stiu daca te va pasiona, căci are un alt mod de gandire si alte pasiuni, mai imature.

| Kira_7701 a răspuns:

Daca va iubiti asta e tot ce conteaza! Nu conteaza ce zice lumea...si nu conteaza varsta!

| lumcris23 a răspuns:

Da poti sa te cuplezi cu ea daca intr-adevar va iubiti cu adevarat

| anaaa99anaa a răspuns:

Buna, nu vad nimic de ras inre voi e diferenta de 4 ani, deci nu e chiar mult, si in plus a iubi o persoana nu e ceva de ras