| raul230 a întrebat:

Pai am fost cu o fată, ma plăcea am fost cu ea 2 săptămâni dar nu am vorbit cu ea numai prietena ei mi-a zis ca vrea sa fie cu mine si eu i-am zis sa zică da. Dar nu am vorbit față in fața niciodată. Doar am văzut-o si era frumoasa rău. După 3-4 săptămâni îmi zice ca are iubit... Si ca nu ma mai place... Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, sunteti copii si n-aveti nicio treaba cu ce se mananca. Iar asta ca vorbeste prietena ei mi se pare stupida. Vorbesti cu tipa direct nu prin intermediari.

| sierra1 a răspuns:

Nimic cu asta. La următoarea candidată, nu mai băga pe fir intermediari (alți prieteni) ci implică-te direct.

| Donsavas a răspuns:

Vorbește cu fata personal sau ia ti gândul! Fii insistent, dacă nu cu ea, cu alta fata. Fetelor le plac băieți direcți.

| Juper a răspuns:

Nimic are iubit e plina balta de peste