| Catalin_Gabriel_1998_kVdq a întrebat:

Peste doua zile sunt preselectiile pentru balul bobocilor și as vrea sa știu ce se face acolo și cu ce ar trebui sa ma imbrac? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Colanti/blugi + tricou/maieu sau eventual bluza cu fusta ori rochie, incaltaminte joasa dar sa ai la tine si o pereche de pantofi cu toc

| Violleta2022 a răspuns:

Imbraca-te cat mai frumos si mai prezentabil.
Fara lucruri largi, murdare sau rupte.
Pot fii: blugi, tricou sau camasa, pantof sau adidas.
Parul curat si frumos pieptanat.
Nu vorbi neintrebat si nu vorbi tare, nu rade si nu fa misto de nimeni. Lasa vocabularul golanesc acasa, incercand sa-l folosesti pe cel respectuos si elevat.
Pregateste ceva la care ai talent, ca sa stii ce alegi la selectie.
Succes la pre-selectie!

| sierra1 a răspuns:

Imbracă-te cum vrei dar fi cool și funny și cu talent

| FruttiFresh300 a răspuns:

Sa zici o poezie, sa cânți, dansezi, sa fii amuzant, teatru, chestii din astea. Te duci și în pijamale dacă vrei. Sunt elevii mai mari cei care se ocupa de bal, deci nicio jenă.