| BabyBlue_1099 a întrebat:

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy Mini si am o problema cu conexiunea la internet. Sunt pe cartela. si am prins vara trecuta o optiune la orange young cu internet si toate cele. Pe acest telefon nu imi merge internetul. am facut setarile manuale si tot nu functioneaza. am fost la reprezentanta orange si mi-au spus ca imi trebuie o anumita suma de bani ca un operator sa imi faca setarile la internet, insa am cativa colegi care nu au procedat asa. ma rog. E cineva care ma poate ajuta si pe mine? Va rog frumos.

3 răspunsuri:
| LoveItachi4Ever a răspuns:

De unde ti ai luat telefonul? Daca de pe net e teapa, daca nu si este luat din magazin nou atunci du l la ceva service, nu imi pot explica si eu as vrea sa imi iau mini dar nu sunt sigura tu ce zici? Oricum sper ca te am ajutat cat de cat! happy

| BabyBlue_1099 explică (pentru LoveItachi4Ever):

Pai. telefonul e aproape nou, luat de la un prieten, si a mai avut net pe el. dar nu stiu ce are de nu imi merge. si parca nu le-as da bani alora de la Orange sa mi-l facelaughing Merita. e super telefonul happy

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru BabyBlue_1099):

Multumesc happy rolling on the floor