| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa vad celor care le-am trimis cererea de prietenie si care inca nu mi-au acceptat-o? funda

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E aiurea cererea de prieteni,mi se pare nasol,adica eu pna acu aveam nu stiu cate cererei de prietenie, eram nevoit sa le dau la toti respinge, pur si simplu, personal am selectat sa nu agreez pe nimeni in lista de prieteni, vad ca acum numai sunt stresat, numi sunt nevoit sa dau DECLINE/RESPINGE mereu, nah am doar cativa 'prieteni' big grin

| Latinmoon a răspuns:

Depinde de fiecare daca ti-o vor accepta sau nu.
Cand vor intra ti-o vor accepta cu totii sa speram! big hug
Dar sa nu-ti para rau u ti-ai facut datoria ca prieten!
Good luck! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe profilul lor, dai la '' adauga prieten'' si daca iti va spune ca cererea de prietenie a mai fost trimisa, inseamna ca nu a acceptat. sau poti sa il cauti in lista de prieteni. Baftawinking!

| Gabrielalili a răspuns:

Intra la tine in cont si daca nu iti scrie ca ai pe persoana anumita inseamanaca nu tea primit sau nu tea acceptat inca

| bossu99 a răspuns:

Adica sa imi arate o lista a celor care inca nu mi-au acceptat cererea.