| Sterpu_Tavi_Ionel_1999 a întrebat:

Salut,TPU.Practic handbal si volei de 4 ani. Facand sport in foarte mult mi-au aparut niste vergeturi pe spate. Aveti idee cum as putea sa scap de ele

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Intreaba un antrenor sau un maseur.
Sunt niste creme dar depinde de la organism la organism functie de sange si ten si elasticitatea pielii.

2 răspunsuri:
| Ajutatorool a răspuns:

Cum ai tras tu concluziile ca ai facut vergeturi de la sport prea mult? E ca si cum ai zice mie imi place sa inot si din cauza ca inot foarte mult mi-a luat foc casa.

| Sterpu_Tavi_Ionel_1999 explică (pentru Ajutatorool):

Am citit pe net si am vazut ca 40% din sportivi fac vergeturi.Si de aceea am ajuns la concluzia asta