| TheoRossi a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti daca stiti o solutie prin care pot scapa de cosuri ca in ultima vreme miau aparat cam multe (am incercat si cu o solutie speciala de la farmacie dar nu a prea dat roade) ...mersi!

Răspuns Câştigător
| Me27 a răspuns:

Incearca cu spirt, e cel mai bunwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Me27):

Serios?

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Incearca pasta de dinti: pune putin doar pe cos, incearca sa eviti pielea. Sau gheata: Pune intr-o punguta mica un cub de gheata si tine pe zona cu probleme. La mine astea doua au merswinking

| psica a răspuns:

Bunăwinking
Încearcă această soluție :ERYFLUID!winking

| Lollipoop a răspuns:

Buna, cat pentru raspunsul castigator. O amica de-a mea folosea spirtul si i-a sapat in piele, nu-ti recomand! Toata lumea are cosuri, vor disparea cu timpul. Stai la soare, le usuca! Foloseste baneocin ( e un praf, aplical pe fata ca sa le usuce si stai 10-15 minute la soare apoi clateste).