| QwTaken1 a întrebat:

Recent mi-am luat un vape(tgara electronica) fara nicotina si nu stiu cum sa le zic parintilor sau macar sa o ascund mai bine (am 14 ani)

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Daca le spui fii sigur ca o sa ti-o ia pentru ca nu e bine sa fumezi. Poti incerca sa o ascunzi, dar pana la urma oricum o vor gasi

| QwTaken1 explică (pentru devilshelp):

Dar mama mereu imi spune ca nu o sa se supere daca o sa fumez pentru ca intelege ca toata lumea fumeaza in ziua de azi doar ca nu stiu cum o sa reactioneze

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce cool trebuie sa arati cu o teava care scoate aburi in gura... bine, esti cool pana te vede mamica si te bate la fundulet

| MihaiNicu23 a răspuns:

O ascunzi in locuri in care stii ca ei nu ar umbla. Poate in vreo carte.