| alexutzu200 a întrebat:

revin cu alta problemalaughing) Deci... sunt stabilit cu familia in Italia si de curand am fost intr-un fel de tabara aici in Italia si acolo erau cativa italieni rasisti. Tot faceau misto de mine imi ziceau ca sunt roman ca noi suntem niste hotii si niste tiganii infine nu le-am dat prea mare importanta atunci dar am aflat ca foarte probabil acesti copii sa fie cu mine in clasa iar daca nu oricum in aceeasi scoala. Ideea este urmatoarea: ei sigur o sa continuie sa ma sacaiee si la scoala si o sa fie cred ca mai multi rasisiti destia acolo care se vor "alatura" sa faca misto de mine doar pentru ca sunt roman. Sincer nu stiu cum ar trebui sa reactionez eu le-asi da cu pumnu' in gura si gata dar aici la scoala am 99% sanse sa ma exmatriculeze si daca tip la ei. Voi ce credeti ca as putea face? Nu vreau si alti "concetateni" de TPU care fac misto asa ca va rog seriozitate multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Păi ai putea să nu îi bagi in seamă. Atunci când vor observa că vorbesc pentru ei ca prostii or să se liniştească sau eventual or sa îşi dea seama cât de penibili au fost. Sau, chiar tu le poţi aminti chestia asta uneori, spunandu-le dacă mai au mult să vorbească pentru ca deja esti plictisit sau dacă scot in general numai căcaturi pe gură sau azi este un moment special. Nu îi lovi, nu te înjosi asa rau, nu merită să ajungi la un asa nivel.
Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Recurs la directorul scolii apoi la politie daca te abuza in afara incintei scolare daca nu scapi schimbi de scoala si gata doar una din ele o fi avand mai multi romani.