| anonim_4396 a întrebat:

si voi cand sunteti cu capul in jos de tot si va uitati in oglinda aratati ca un rahat? laughing, sau cand deschideti camera frontala si te uiti in jos.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Stai, ce?

| Staind a răspuns:

Nah. Creca ti se intampla doar tie.

| EDMviolin a răspuns:

Amuzant dar mi s-a intamplat sa ma pun in pat si sa ma uit in oglinda, cu capul in jos. Si culmea, arat mai bine. Poate pentru ca parul imi sta in sus laughing)) Parul meu e fooooaaaarte pretentios si nu sta cu gel si fixativ, ori pun ceara ori se face praf dupa maxim 15 minute deci... big grin
Si poate ca unghiurile alea ma avantajeaza, cand am privirea "in sus"[fiind cu capul in jos nu e sus, e sus doar pentru mine laughing]